Sinu kokad

Personaalkokk Indrek

Indrek Järma

Sinu Personaalkokk Indrek on Prantsuse Lütseumi kasvandik, kel ette näidata magistrikraad Estonian Business School’ist (2005-2008). Alustanud pagarina ja jäädeski suureks pagaritoodete fänniks on ta end koolitanud nii siin kui sealpool Suurt Lompi. Avatud meel ja otsinguline vaim viisid ta juba varakult New Yorki, kus töö restoranis Island Mermaid (1999-2001) andis tugeva aluspõhja ja impulsi enesetäiendamiseks.

Indreku rahvusvaheliste kogemuste krooniks on New England Culinary Institute’i (USA) lõpetamine 2009. aastal. Eestis on ta oma oskusi lihvinud euroopaliku köögi ja suurepärase veinivalikuga elegantses à la carte restoranis ”Karl Friedrich”. Olles meister sobitama maitsekaid detaile harmoonilisse tervikusse, suudab ta valmistada esinduslikke mitmekäigulisi gurmee-eineid, mis sobivad nii luksuslikku interjööri, koduselt hubasesse atmosfääri kui ka romantikat tulvil mererannale – valik on Teie!

Peakokk

Riinu Rätsep

Sinu Peakokk Riinu on rõõmsa meelelaadiga pühendunud professionaal, kes saab ladusalt hakkama nii romantilise õhtusöögi, laste kokkamisõhtu kui ka täiskasvanuile mõeldud koolitusürituste korraldamisega. Suurepärane maitse ja leidlikud lahendused on tema firmamärk.

Oma kokanduslikke ja organisatoorseid võimeid tõestas ta Viimsis asuvas restoranis „Paat“, kus oli ametis nii peakoka (2003-2007) kui ka restorani juhina (2007-2009). Riinu käe all valminud roogasid on nautinud ka kõik, kes aastatel 1994-2002 lasid hea maitsta Tallinki laevade külluslike buffeedes ja à la carte restoranides.

Pikaajalisi kogemusi on Riinul ka erinevate ürituste (pulmade, firmapidude, sünnipäevade, peiede) ja catering’ide organiseerimisel, lisaks oskab ta professionaalse koolitajana juhendada Teid erinevate grillide, rahvusroogade või imemaitsvate šokolaadihõrgutiste valmistamisel – võimalusi on lõputult ja mõnus meeleolu alati garanteeritud. Kõigi Riinu kogemuste ja õpingukohtade üleslugemine läheks pikaks, mainigeme siin ära vaid Eesti Sommeljeede Erakooli ja Mika Parviaise “Suhkru- ja šokolaadifantaasia” koolituse Helsingis. Ja last, but not least – Riinu on lõpetanud Estonian Business School’i (1998-2002) ja Marketingi Instituudi (2009-2010) ärijuhtimise ning  turunduse ja müügi alal.